Flyleaf Turkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flyleaf Turkiye

Flyleaf fanlarının Türkiye'deki adresi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yeni albüm: MEMENTO MORİ

YazarMesaj
# sara #
acemi
acemi
# sara #

yeni albüm: MEMENTO MORİ Empty
MesajKonu: yeni albüm: MEMENTO MORİ   yeni albüm: MEMENTO MORİ EmptySalı Haz. 15, 2010 5:54 pm

yeni albüm: MEMENTO MORİ 200px1

Memento Mori, Amerikalı rock grubu Flyleaf'in ikinci stüdyo albümüdür. Albümün isminin Latince "ölmen gerektiğini unutma" ya da "öleceğini hatırla" anlamına gelir. Albüm Howard Benson tarafından üretilmiştir ve 10 Kasım 2009 tarihinde yayımlanmıştır.Grup prodüktörü Howard Benson ile albüm yapmak için bir araya gelen Flyleaf, albümü "Albüm Bay7 Studios Los Angeles, Kaliforniya'da kaydetti. Bir parça "Set Apart This Dream" adlı şarkı Hıristiyan el kitabı Wild at Heart'den esinlenilmiştir. Flyleaf 25 Ağustos 2009 tarihinde, Memento Mori single'ını açıkladı, ismi "Again" olan şarkı radyolarda dinlenmeye başlandı. Again'e video klip çeken grup, sonra da "Beautiful Bride"a yönetmen Don Tyler'la birlikte klip çekecektir, ancak herhangi bir çıkış tarihi henüz verilmemiştir. (beautiful bride'a klip çekildixD)
Şarkılar;
1. Beautiful Bride
2. Again
3. Chasm
4. Missing
5. This Close
6. The Kind
7. In The Dark
8. Set Apart This Dream
9. Swept Away
10. Tiny Heart
11. Melting (Interlude)
12. Treasure
13. Circle
14. Arise
15. Uncle Bobby
16. Break Your Knees
17. Enemy
18. Have We Lost
19. Who Am I

sitede yoktur umarım baktım yoktu Very Happy henüz alamadım ama bikaç şarkılarını dinledim çok güzel her zamanki gibi Very Happy

yeni albüm: MEMENTO MORİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» memento mori
» flyleaf missing from the memento mori
» Yeni smileyler!
» Yeni Deneme Çevirmen
» Yeni deneme Moderatör